Juryrooster 2018-2019 tweede helft

Hoe zat het ook al weer ... tips voor de jurytafel

xls bestand juryrooster 2018-2019 2e helft 

 

Wedstrijdnr Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31257 12-1-2019 17:50 18:30 ZPC Woerden DG2 IJsselmeer DG1 Max Thomas Ties R
31002 12-1-2019 18:30 19:10 ZPC Woerden DG1 De Otters Het Gooi DG3 Desiree Max  
30283 12-1-2019 19:10 19:55 ZPC Woerden BJ1 Aquarijn BJ1 Harro Jesper Wessel  
33250 12-1-2019 19:55 20:40 ZPC Woerden H2 Zwemclub Zeist H1 Roeland Sander Stefan  
30068 12-1-2019 20:40 21:25 ZPC Woerden AJ1 Watervlo AJ1 Roeland TiesK Stefan  
33371 12-1-2019 21:25 22:10 ZPC Woerden H1 MSV-Zeemacht H1 Yossi Keanu Gijs  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31553 19-1-2019 17:50 18:30 ZPC Woerden EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 Mark Bjorn Birgit
31000 19-1-2019 18:30 19:10 ZPC Woerden DG1 UZSC DG2 Mark Bjorn  
30515 19-1-2019 19:10 19:55 ZPC Woerden CG1 Aquarijn CG1 Lisa Anouk Greetje  
30066 19-1-2019 19:55 20:40 ZPC Woerden AJ1 DAW AJ1 Lisa Anouk Greetje  
33733 19-1-2019 20:40 21:25 ZPC Woerden Da1 UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 Yossi Keanu GijsF  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31256 26-1-2019 17:50 18:30 ZPC Woerden DG2 De Fuut DG1 Ties Sander Cyriel
30281 26-1-2019 18:30 19:15 ZPC Woerden BJ1 De Vuursche BJ1 Jesper Wessel Vincent  
33369 26-1-2019 19:15 20:00 ZPC Woerden H1 De Fuut H1 Chantal Monique Leontien  
33248 26-1-2019 20:15 21:00 ZPC Woerden H2 De Fuut H2 John Jan-Peter Maurits  
34219 26-1-2019 21:00 21:45 ZPC Woerden Da2 Het Zinkstuk Da2 Ruud Arie Teo  
32349 26-1-2019 21:45 22:30 ZPC Woerden H3 De Fuut H4 Christa Loek Charlotte  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31554 2-2-2019 17:50 18:30 ZPC Woerden EG1 UZSC EG2 Remo Frank Oscar
30516 2-2-2019 18:30 19:15 ZPC Woerden CG1 Watervlo CG3 Remco Oscar Frank  
32350 2-2-2019 19:15 20:00 ZPC Woerden H3 De Waterwolf H2 Bjorn Martijn O. Mark  
33370 2-2-2019 20:00 20:45 ZPC Woerden H1 De Waterwolf H1 Maarten Maurits Jan-Peter  
30067 2-2-2019 20:55 21:40 ZPC Woerden AJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 Gean Ber TiesR  
33249 2-2-2019 21:40 22:25 ZPC Woerden H2 UZSC H6 Barry Pim Martijn O  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
30996 9-2-2019 17:55 18:35 ZPC Woerden DG1 De Vuursche DG1 Desiree Renate Leontien
34220 9-2-2019 18:35 19:20 ZPC Woerden Da2 Aquarijn Da4 Thomas Max Arie  
32346 9-2-2019 19:20 20:05 ZPC Woerden H3 Watervlo H4 Sofie Jorienke Roos  
30282 9-2-2019 20:05 20:50 ZPC Woerden BJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 Martijn L. Teo Ruud  
33734 9-2-2019 20:50 21:35 ZPC Woerden Da1 Het Zinkstuk Da1 Martijn L.Teo Ruud  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
30517 9-3-2019 17:55 18:40 ZPC Woerden CG1 De Vaart CG1 Gean Jesper Wessel  
33735 9-3-2019 18:40 19:25 ZPC Woerden Da1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 Harro TiesR Vincent  
33245 9-3-2019 19:25 20:10 ZPC Woerden H2 IJsselmeer H1 Lisa Birgit Roos  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31556 16-3-2019 17:50 18:30 ZPC Woerden EG1 De Albatros EG1 Max Thomas ??
31258 16-3-2019 18:30 19:10 ZPC Woerden DG2 De Albatros DG1 Bjorn Mark  
31003 16-3-2019 19:10 19:50 ZPC Woerden DG1 Zwemclub Zeist DG1 Desiree Ingrid Gijs F  
30284 16-3-2019 19:55 20:40 ZPC Woerden BJ1 De Duinkikkers BJ1 Danielle Richard Pim  
30069 16-3-2019 20:45 21:30 ZPC Woerden AJ1 De Otters Het Gooi AJ1 Danielle Richard Vince  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31259 23-3-2019 17:55 18:35 ZPC Woerden DG2 BZC Brandenburg DG2 Sofie Jorienke Birgit
30518 23-3-2019 18:35 19:20 ZPC Woerden CG1 De Vuursche CG1 Myrthe Janet Loek  
33736 23-3-2019 19:20 20:05 ZPC Woerden Da1 De Otters Het Gooi Da1 John Gijs Arie  
34221 23-3-2019 20:05 20:50 ZPC Woerden Da2 Watervlo Da4 Anouk Jorienke Greetje  
32351 23-3-2019 20:50 21:35 ZPC Woerden H3 Zwemclub Zeist H3 Anouk Jorienke Greetje  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31004 30-3-2019 17:50 18:30 ZPC Woerden DG1 Watervlo DG2 Roeland Ties Stefan  
32353 30-3-2019 18:30 19:15 ZPC Woerden H3 AZ&PC De Futen H3 Jesper Wessel Harro  
33373 30-3-2019 19:15 20:00 ZPC Woerden H1 De Vaart H1 Richard Maarten Michel  
33252 30-3-2019 20:15 21:00 ZPC Woerden H2 Aquarijn H2 Richard Maarten MIchel  
30285 30-3-2019 21:00 21:45 ZPC Woerden BJ1 De Vaart BJ1 Ber Gean Jesper  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31260 6-4-2019 17:55 18:35 ZPC Woerden DG2 De Duinkikkers DG1 Lisa Sofie Birgit
30999 6-4-2019 18:35 19:15 ZPC Woerden DG1 BZC Brandenburg DG1 Desiree Michel Maurits  
33737 6-4-2019 19:15 20:00 ZPC Woerden Da1 Aquarijn Da2 John Jan-Peter Arie  
32348 6-4-2019 20:00 20:40 ZPC Woerden H3 DJK-ZAR H4 Jorienke Anouk Greetje  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
30286 13-4-2019 17:50 18:35 ZPC Woerden BJ1 UZSC BJ2 Sander Remco Ties  
30070 13-4-2019 18:35 19:20 ZPC Woerden AJ1 ZV Haerlem AJ1 Thomas Max Wessel  
33374 13-4-2019 19:20 20:05 ZPC Woerden H1 Aquafit H1 Maurits Ruud GijsW  
33253 13-4-2019 20:15 21:00 ZPC Woerden H2 BZC Brandenburg H3 Remco Oscar Frank  
32354 13-4-2019 21:00 21:45 ZPC Woerden H3 Zwemvereniging Utrecht H4 Chantal Monique Christa  
34222 13-4-2019 21:45 22:30 ZPC Woerden Da2 VZC Da1 Michel John Jan Peter  

 

               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31551 03-11-2018 17:50 18:30 ZPC Woerden EG1 VZC EG2 Maurits, Gijs Richard
30997 03-11-2018 18:30 19:10 ZPC Woerden DG1 De Vaart DG1 Desiree, Maurits Richard
32347 03-11-2018 19:10 19:55 ZPC Woerden H3 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 Yossi, Gijs, Thomas  
30278 03-11-2018 19:55 20:40 ZPC Woerden BJ1 Zwemclub Zeist BJ1 Yossi, Gijs, Martijn  
30063 03-11-2018 20:40 21:25 ZPC Woerden AJ1 UZSC AJ1 Ruud, Arie, Theo  
33366 03-11-2018 21:25 22:10 ZPC Woerden H1 WZ&PC Purmerend H1 Ruud, Arie, Theo  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31253 10-11-2018 18:00 18:40 ZPC Woerden DG2 De Duinkikkers DG1 Janet, Myrthe Birgit
33730 10-11-2018 18:40 19:25 ZPC Woerden Da1 De Vuursche Da1 Renate, Janet, Myrthe  
34216 10-11-2018 19:25 20:10 ZPC Woerden Da2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 Roos, Lisa, Anouk  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31254 17-11-2018 17:50 18:30 ZPC Woerden DG2 HZC de Robben DG1 Vince, Max Cyriel
30998 17-11-2018 18:30 19:10 ZPC Woerden DG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 Vince, Max  
30279 17-11-2018 19:10 19:55 ZPC Woerden BJ1 Watervlo BJ1 Ties R., Wessel, Gean  
33246 17-11-2018 19:55 20:40 ZPC Woerden H2 GoSwim H1 Sander, Oscar, Frank  
30064 17-11-2018 20:40 21:25 ZPC Woerden AJ1 De Dolfijn AJ1 Sander, Oscar, Frank  
33367 17-11-2018 21:25 22:10 ZPC Woerden H1 De Otters Het Gooi H1 Bjorn, Keanu, Martijn  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
33731 24-11-2018 19:15 20:00 ZPC Woerden Da1 Watervlo Da2 Charlotte, Monique, Loek  
34217 24-11-2018 20:00 20:45 ZPC Woerden Da2 H.B.W. (SG) Da2 Roos, Sofie, Jorienke  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31552 01-12-2018 17:50 18:30 ZPC Woerden EG1 Aquarijn EG1 Thomas, Vince Cyriel
31255 01-12-2018 18:30 19:10 ZPC Woerden DG2 GoSwim DG1 Thomas, Vince Cyriel
30280 01-12-2018 19:10 19:55 ZPC Woerden BJ1 HZC de Robben BJ1 Cyriel, Remco, Stefan  
33368 01-12-2018 19:55 20:40 ZPC Woerden H1 Aquarijn H1 Loek, Charlotte, Christa  
33247 01-12-2018 20:55 21:40 ZPC Woerden H2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 Loek, Charlotte, Christa  
34218 01-12-2018 21:40 22:25 ZPC Woerden Da2 De Duinkikkers Da1 Cyriel, Remco, Stefan  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
30514 08-12-2018 18:55 19:40 ZPC Woerden CG1 De Otters Het Gooi CG1 Roos, Greetje, Jorienke  
33732 08-12-2018 19:40 20:25 ZPC Woerden Da1 De Snippen Da2 Gijs, Maarten, Martijn  
               
Wedstrijdnummer Datum Begintijd Eindtijd Thuisteam Uitteam Jurytafel Scheids
31555 15-12-2018 17:50 18:30 ZPC Woerden EG1 De Otters Het Gooi EG2 Anouk, Sofie Birgit
31252 15-12-2018 18:30 19:10 ZPC Woerden DG2 BZC Brandenburg DG2 Anouk, Sofie Birgit
30513 15-12-2018 19:10 19:55 ZPC Woerden CG1 De Amstel CG1 Chantal, Renate, Myrthe  
33729 15-12-2018 19:55 20:40 ZPC Woerden Da1 ZV Haerlem Da3 Chantal, Renate, Myrthe  
34215 15-12-2018 20:40 21:25 ZPC Woerden Da2 De Amstel Da1 Lisa, Greetje, Roos  

 


 

Ook vind je hier binnenkort informatie over de nieuwe manier van jureren met het digitaal wedstrijdformulier. Kan je niet wachten dan krijg je hier al vast een voorproefje.

https://www.youtube.com/watch?v=m5Podtj7uB0&feature=youtu.be

Handleiding Sportlink (PDF)

Sponsors