• Zwem & Polo Club Woerden

  Welkom bij Zwem en Polo Club Woerden, een vereniging, die sportiviteit combineert met gezelligheid. Een vereniging voor jong en oud: een leven lang in het water!!
 • Wedstrijdzwemmen

  De zwemsport wordt in de breedte aangeboden, maar er ook wordt de mogelijkheid geboden, om door te groeien naar een hoger niveau Read More
 • Waterpolo

  ZPCW heeft meerdere jeugd, heren en dames waterpoloteams. Read More
 • Topsport Prestaties

  Eventueel kan je groeien naar een hoger niveau met aansluiting op een mogelijke topsport carrière.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Nieuws, Specials, Feiten en Wedstrijdverslagen

 • ZPC Woerden zoekt waterpolo trainer/coach damesselectie +

  Onze vereniging ZPC Woerden is een ambitieuze en sportieve club met veel actieve vrijwilligers en een grote jeugdafdeling. Naast de sportieve ambities wordt er ook veel belang gehecht aan gezelligheid. ZPC Woerden bestaat naast een waterpoloafdeling verder uit een sterke wedstrijdzwemafdeling waarmee een goede onderlinge samenwerking nadrukkelijk wordt nagestreefd. Wij zoeken Voor het komende seizoen (2019/2020) zijn wij op zoek naar een waterpolotrainer/-coach voor onze twee damesteams. We zoeken naar iemand die bekend is met de waterpolosport en ervaring heeft met het begeleiden van het teamproces. De trainingen dienen luchtig en plezierig van aard te zijn. Daarnaast is het van Read More
 • ZPCW Kleding +

  Op 18 juni is het eindelijk zover: de lancering van de nieuwe kledinglijn van ZPCW. De lancering zal niet op de catwalk zijn, maar gewoon in ons vertrouwde Batensteinbad. We zijn een overeenkomst aangegaan met “100% Teamwear” uit Apeldoorn en dit is onze nieuwe leverancier van de clubkleding van het merk Arena. Er is gekozen voor deze samenwerking omdat wij met de kleding van Arena kwalitatief hoogwaardige kleding zullen hebben. Daarnaast zal het via de webshop van 100% teamwear gemakkelijk zijn om de kleding (na) te bestellen. De nieuwe kledinglijn zal bestaan uit shirts, shorts, lange broek en hoodies met Read More
 • 1

Tank en Schenk!

Wie tankt er nu niet bij Texaco?!

Niemand meer na het lezen van deze actie :). Door te tanken bij Texaco Benschop en het noemen van onze verenigingsnaam "ZPC WOERDEN" verdien je geld voor de vereniging!

Zoals Texaco stelt:

Wij willen met het nieuwe Tank&Schenk spaarprogramma de lokale verenigingen, clubs en goede doelen steunen. Daarom schenken wij voor elke getankte liter 1 cent; de klant bepaalt aan welke vereniging, club of goed doel d.m.v een keuzetoets op de tank&schenk tablet in onze shop. Wij geloven in samenwerking en verwachten jaarlijks tussen de € 10.000,- en € 25.000,- te kunnen gaan uitkeren. 

 

Spek de clubkas, tank bij Texaco en vergeet niet de club te benoemen!

Sponsors