Waterpolo

Waterpolo jeugd teamindeling ZPC Woerden 2017 - 2018

 

  minipolotoernooien Begeleiders:     keeper  
    Trainer: Dorien        
             
    20010/2009        
Nr Ledenlijst nr Voornaam Achternaam Geboortedatum Startnummer  
1   Esmee Snaak 20-3-2010    
2   Silvan Severs 26-3-2009    
3   Valerie van Keulen 13-3-2010    
             
             
             
             
             
             
             
  onder 11 (5x5) Coach:        
    Trainer: Pascale        
             
    2008/2007        
Nr Ledenlijst nr Voornaam Achternaam Geboortedatum Startnummer  
1 DWV669B Belle Schaafsma 17-6-2007    
2 FBG722R Vincent ten Have 4-10-2007    
3 FBK1575 Guus de Vries 30-2-2007    
4 DWV6668 Stan van der Kaaden 11-7-2007    
6 FCF278R Joshua Schalker 2-1-2007    
7 FCL742B Maud van der ploeg 28-11-2007    
8 FCV141G Carlos Smit 15-5-2008    
 9   Carsten  Geusebroek   24-02-2007    
             
             
             
             
  onder 13 A Coach:        
    Trainer: Woe:Myrthe en Bjorn        
             
    2005/2006        
Nr Ledenlijst nr Voornaam Achternaam Geboortedatum Startnummer  
1 DXS5962 Nick Verlaan 11-3-2006 ja  
2 DBW797J Jelte Schermer 12-6-2006 ja  
3 DYW398X Ian Miltenburg 5-12-2006 ja  
4 DTD006H Rosalie Kaaden 14-9-2005 ja  
5 DYF5104 Rozemarijn Hofland 25-8-2005 ja  
6 DYB6983 Anna van der Lee 6-5-2005 ja  
7 DYW526K Senna van Maurik 25-5-2005 ja  
8 DXQ780X Lucas Kortleve 10-5-2007 ja <11
9   Matthijs Snaak 23-8-2007 ja <11
             
  onder 13 B Coach:        
    Trainer: Woe:Myrthe en Bjorn        
             
    2005/2006        
Nr Ledenlijst nr Voornaam Achternaam Geboortedatum Startnummer  
1 DHS311P Jerua Maitimu 11-12-2006 ja  
2 DXS595Z Jered Bart 5-4-2006 ja  
3 DZL245C Ninthe Blaak 25-6-2006 ja  
4 DWV6635 Tessel van Waarde 14-11-2006 ja  
5 FBP883C Robin van Rooijen 31-1-2006 ja  
6 DXD854Y Thijs Smolders 1-2-2006 ja  
7 FBZ265E Guido de Regt 20-5-2005 ja  
8 DYN726Z Camiel Joannidis 6-11-2005 ja  
             
  onder 15 Trainer:        
  gemengd Coach:        
             
    2003/2004        
Nr Ledenlijst nr Voornaam Achternaam Geboortedatum Startnummer  
1 DXS463J Sven Smolders 2-6-2004 ja  
2 DZY539H Cheyenne Smit 17-8-2004 ja  
3 DSW388V Bram Selier 2-2-2005 ja <13
4 DQG066R Joëlle Engel 7-2-2003 ja  
5 DWQ533O Mees Maurik 5-3-2003 ja  
6 FBK969G Nick Reijnen 18-1-2004 ja  
7 DWQ529R Jochem Ruiter 20-9-2004 ja  
8 DWX4536 Timo de Leeuw 30-10-2004 ja  
9   Bas Wessels 6-6-2004 ja  
             
             
             
  onder 17 Trainer:        
    Coach:        
             
    2001/2002     Startnummer  
Nr Ledenlijst nr Voornaam Achternaam Geboortedatum ja  
1 DWW865O Thomas Laarhoven 26-2-2002 ja  
2 DZP205O Vince Reijnen 6-3-2002 ja  
3 DXW9575 Max Miltenburg 23-04-2002 ja  
4 DPY431U Martijn Onverzaagt 16-3-2001 ja  
5 DPQ740Z Gijs Frijlink 27-11-2001 ja  
6 DVC563Q Patrik ten Have 15-12-2001 ja  
7 DVG560R Bjørn Ruiter 19-9-2001    
8 DSW382Q Rik Pels 15-4-2003 ja <15
9 DWK568U Ivar Langeslag 29-7-2001    
             
             
    Trainer: bij heren meetrainen        
    Coach: Paul        
             
  onder de 19 1999/1998 1999-2000        
          ja  
1 DSW031B Yossi Checkley 11-9-2000 ja  
2 DQF797F Barry Marinus 3-5-2000 ja  
3 DWK552L Pim Cleijpool 14-8-2000 ja  
4 DQD843L Mark Pels 23-4-2001 ja <17
5 DQC035N Luca Bart 10-1-2001 ja <17
6   Maarten van Vliet   ja  
7 DNT480V Jasper Schaafsma 3-4-2000 ja  
8 DQC033L Keanu Maitimu 23-3-2000 ja  
9   Wessel Baars 17-6-2000 ja  

 

Sponsors